HomeZapisy

  Zapisy do naszego Przedszkola prowadzone są przez cały rok kalendarzowy. Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń, do wyczerpania miejsc. Od roku szkolnego 2015/2016 rekrutacja do przedszkola będzie się odbywać zgodnie z zasadami obowiązującymi w przedszkolach publicznych.

  Żeby zapisać dziecko do naszego Przedszkola należy wypełnić podanie, a następnie dostarczyć je do przedszkola lub wysłać na adres: e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Jeśli chcielibyście Państwo obejrzeć nasze Przedszkole oraz porozmawiać, zapraszamy codziennie w godzinach pracy Przedszkola. Prosimy jednak o wcześniejsze umówienie godziny telefoniczne pod numerem telefonu: 513 818 888 lub mailowo na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gucci replica handbags hermes repliques celine replicas copy handbags omega replica